ORBIT Бонбони про минт шумско овошје

ORBIT Бонбони про минт шумско овошје

ORBIT Бонбони про минт шумско овошје

ORBIT Бонбони про минт шумско овошје

40 ден

Out of stock

40 ден

ORBIT Бонбони про минт шумско овошје

Достапност: Нема на залиха SKU: 019045

Опис

ORBIT Бонбони про минт шумско овошје

Опис: ORBIT Бонбони про минт шумско овошје.
Тврди бонбони со вкус на шумско овошје.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето:
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: