ORBIT Бонбони про минт класик

ORBIT Бонбони про минт класик

ORBIT Бонбони про минт класик

ORBIT Бонбони про минт класик

40 ден

Out of stock

40 ден

ORBIT Бонбони про минт класик

Достапност: Нема на залиха SKU: 017168

Опис

ORBIT Бонбони про минт класик

Опис: ORBIT Бонбони про минт класик.
Тврди бонбони си вкус на ментол.Без шеќер.
Состав: Означено на пакувањето.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: