OMINO BIANCO За текстил со четка 300ml

OMINO BIANCO За текстил со четка 300ml

OMINO BIANCO За текстил со четка 300ml

199 ден

Има

199 ден

OMINO BIANCO За текстил со четка 300ml

Достапност: Има SKU: 034522

Опис

OMINO BIANCO За текстил со четка 300ml

Опис: OMINO BIANCO За текстил со четка.Чисти, ја отстранува нечистотија и прашина и обезбедува чистота и хигиена. Ги елиминира миризбите од тутунот, миленичиња, оставајќи свеж мирис. Благодарение на неговиот состав и практичнатаата четката од пена е лесна за употреба на сите ткаенини. Идеално за чистење теписи, софи и фотелји.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 300ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: