OMINO BIANCO За флеки 500ml

OMINO BIANCO За флеки 500ml

OMINO BIANCO За флеки 500ml

129 ден

Има

129 ден

OMINO BIANCO За флеки 500ml

Достапност: Има SKU: 020459

Опис

OMINO BIANCO За флеки 500ml

Опис: OMINO BIANCO За флеки.
Течен детергент за тврдокорни дамки. Се употребува како додаток во перењето.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 500ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: