OLYMPUS Млеко козјо 3.5% 1l

OLYMPUS Млеко козјо 3.5% 1l

OLYMPUS Млеко козјо 3.5% 1l

165 ден

Out of stock

165 ден

OLYMPUS Млеко козјо 3.5% 1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 072009

Опис

OLYMPUS Млеко козјо 3.5% 1l

Опис: Olimpus Млеко козјо со 3.5% масленост. Млеко од пастеризирано и хомогенизирано млеко со 3.2% млечна маст.Да се чува на ладно од +4*С до +8*С.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 500ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Грција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: