Одхефтувач ARK 1064

Одхефтувач ARK 1064

Одхефтувач ARK 1064

32 ден

Има

32 ден

Odheftuvac АРК 1064

Достапност: Има SKU: 6000099

Опис

Одхефтувач ARK 1064

 

Состав: Метал , пластика.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 8690857010646

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: