OB PROCOMFORT Тампони супер 16/1

OB PROCOMFORT Тампони супер 16/1

OB PROCOMFORT Тампони супер 16_1

OB PROCOMFORT Тампони супер 16/1

164 ден

Има

164 ден

Достапност: Има SKU: 037342

Опис

OB PROCOMFORT Тампони супер 16/1

Опис: OB PROCOMFORT Super Тампони

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 16/1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Франција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: