NUTKAO Крем во чаша мешан 600gr

NUTKAO Крем во чаша мешан 600gr

NUTKAO Крем во чаша мешан 600gr

NUTKAO Крем во чаша мешан 600gr

213 ден

Out of stock

213 ден

NUTKAO Крем во чаша мешан 600gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 063275

Опис

NUTKAO Крем во чаша мешан 600gr

Опис: Мешавина од млечен и какао крем.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 600gr
Упoтребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: