NUTKAO Крем во чаша какао 600gr

NUTKAO Крем во чаша какао 600gr

NUTKAO Крем во чаша какао 600gr

NUTKAO Крем во чаша какао 600gr

245 ден

Out of stock

245 ден

NUTKAO Крем во чаша какао 600gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 063276

Опис

NUTKAO Крем во чаша какао 600gr

Опис: Мешавина од какао крем со лешници.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 600gr
Упoтребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: