NUK SNOOPY Цуцла силиконска 2/1 18+М

NUK SNOOPY Цуцла силиконска 2/1 18+М

NUK SNOOPY Цуцла силиконска 18+М

NUK SNOOPY Цуцла силиконска 2/1 18+М

249 ден

Out of stock

249 ден

NUK SNOOPY Цуцла силиконска 2/1 18+М

Достапност: Нема на залиха SKU: 076122

Опис

NUK SNOOPY Цуцла силиконска 2/1 18+М

Опис: Нук цуцла лажливка силиконска снупи 2/1 18+ месеци-поттикнува правилен развој на бебешката вилица а штитникот за уста е со анатомски облик изработен од висококвалитетен синтетички материјал.

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: