NUK NIGHT Цуцла силиконска кутија 0-6M

NUK NIGHT Цуцла силиконска кутија 0-6M

NUK NIGHT Цуцла силиконска кутија 0-6M

NUK NIGHT Цуцла силиконска кутија 0-6M

229 ден

Out of stock

229 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 076116

Опис

NUK NIGHT Цуцла силиконска кутија 0-6M

Опис: Нук хепи цуцла лажливка силиконска најт 0-6 месеци во кутија-поттикнува правилен развој на бебешката вилица а штитникот за уста е со анатомски облик изработен од висококвалитетен синтетички материјал.

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: