NUK HAPPY DAYS Цуцла силиконска кутија 18+М

NUK HAPPY DAYS Цуцла силиконска кутија 18+М

NUK HAPPY DAYS Цуцла силиконска кутија 18+М

NUK HAPPY DAYS Цуцла силиконска кутија 18+М

ден

Out of stock

ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 076115

Опис

NUK HAPPY DAYS Цуцла силиконска кутија 18+М

Опис: Нук хепи цуцла лажливка силиконска 18+ во кутија-поттикнува правилен развој на бебешката вилица а штитникот за уста е со анатомски облик изработен од висококвалитетен синтетички материјал.

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: