NUK HAPPY DAYS Цуцла 6-18m

NUK HAPPY DAYS Цуцла 6-18m

NUK HAPPY DAYS Цуцла 6-18m

179 ден

Out of stock

179 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 065619

Опис

NUK HAPPY DAYS Цуцла 6-18m

Опис: Нук хепи дејс цуцла за бебиња од 6-18 месеци- поттикнува правилен развој на бебешката вилица а штитникот за уста е со анатомски облик изработен од висококвалитетен синтетички материјал.

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: