NUK Цуцла силиконска розе/плаво 0-6M

NUK Цуцла силиконска розе/плаво 0-6M

NUK Цуцла силиконска розе плаво 0-6M

NUK Цуцла силиконска розе/плаво 0-6M

179 ден

Out of stock

179 ден

NUK Цуцла силиконска розе/плаво 0-6M

Достапност: Нема на залиха SKU: 071968

Опис

NUK Цуцла силиконска розе/плаво 0-6M

Опис: NUK Цуцла силиконска розе/плаво 0-6M.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: