Ножици NOKI 6009

Ножици NOKI 6009

Ножици NOKI 6009

126 ден

Има

126 ден

Nozici Ноки 6009

Достапност: Има SKU: 6003814

Опис

Ножици NOKI 6009

 

Ножици со нерѓосувачки сечила, должина 210мм, пластични рачки.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 8693245232040

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: