Ножици NOKI 6008

Ножици NOKI 6008

Ножици NOKI 6008

108 ден

Има

108 ден

Nozici Ноки 6008

Достапност: Има SKU: 6000868

Опис

Ножици NOKI 6008

 

 

Ножици со нерѓосувачки сечила, должина 210мм, пластични рачки.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод:8693245232033

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: