Ножици NOKI 6007

Ножици NOKI 6007

Ножици NOKI 6007

89 ден

Има

89 ден

Nozici Ноки 6007

 

Достапност: Има SKU: 6000088

Опис

Ножици NOKI 6007

 

 

Ножици со нерѓосувачки сечила, пластични рачки.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 8693245232026

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: