Ножеви 6/1

ножеви

Ножеви 6/1

455 ден

Има

455 ден

Достапност: Има SKU: 20211027

Опис

Ножеви 6/1

Назив на продуктот: Ножеви 6/1.

Димензии: Должина 23.5cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: