NIVEA MEN Универзална крема 75ml

NIVEA MEN Универзална крема 75ml

NIVEA Универзална крема 75мл

NIVEA MEN Универзална крема 75ml

176 ден

Има

176 ден

NIVEA MEN Универзална крема 75ml

Достапност: Има SKU: 034967

Опис

NIVEA MEN Универзална крема 75ml

Опис: NIVEA Универзална крема.
Универзална крема за сите типови на кожа и за сите возрасти.
Ја хидрира кожата, ја прави мека, нежна и свежа.
Состав: Означено на пакувањето.
NIVEA Crème содржи Еucerit, како главна хидратантна компонента.
Нето: 75ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: