NIVEA Style Крем гел за коса 150ml 550452

NIVEA Style Крем гел за коса 150ml 550452

NIVEA Style Крем гел за коса 150ml 550452

NIVEA Style Крем гел за коса 150ml 550452

272 ден

Има

272 ден

Достапност: Има SKU: 039523

Опис

NIVEA Style Крем гел за коса 150ml

Опис: Гел за коса крем Nivea
Вистински производ за оние кои бараат сигурна фиксација и природен изглед на фризурата.Емулзијата со иновативен систем за фиксација ја поддржува фризурата, додека истовремено се грижи за косата со дополнителни негување витамини.Косата не лепи и не се стврднува. Дава на косата поголема живост. Погоден за коса со кратка и средна должина. Моделирајте со прсти сува или влажна коса.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето.


				

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: