NIVEA Smooth млеко 400ml

NIVEA Smooth млеко 400ml

NIVEA Smooth млеко 400ml

359 ден

Има

359 ден

NIVEA Smooth млеко 400ml

Достапност: Има SKU: 039882

Опис

NIVEA Smooth млеко 400ml

Опис: NIVEA Smooth за тело.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 400ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: