NIVEA SILVER Protect M ролон 50ml

NIVEA SILVER Protect M ролон 50ml

NIVEA Silver protect M ролон 50ml

NIVEA SILVER Protect M ролон 50ml

179 ден

Има

179 ден

Достапност: Има SKU: 020244

Опис

NIVEA SILVER Protect M ролон 50ml

Опис: Антибактериска формула со сребрени јони , 48 часовна заштита против потење

Дерматолошки тестиран

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 50 ml

Земја на поткло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: