NIVEA SILVER PRO Гел за бричење 200ml 550305

-27%

NIVEA SILVER PRO Гел за бричење 200ml 550305

NIVEA SILVER PRO Гел за бричење 200ml

NIVEA SILVER PRO Гел за бричење 200ml 550305

232 ден 169 ден

Има

232 ден 169 ден

Понудата истекува за:
00Дена21Саати50Минути12Секунди
Достапност: Има SKU: 022884

Опис

NIVEA SILVER PRO Гел за бричење 200ml

Опис: Гелот за бричење ја штити кожата од сечилото.Кожата изгледа здрава и витална. Компатибилност на кожата дерматолошки одобрена.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 200ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: