NIVEA SILVER M Дезодоранс 150ml 550339

-34%

NIVEA SILVER M Дезодоранс 150ml 550339

NIVEA SILVER M Дезодоранс 150ml

NIVEA SILVER M Дезодоранс 150ml 550339

179 ден 119 ден

Има

179 ден 119 ден

Понудата истекува за:
2Дена20Саати44Минути32Секунди
Достапност: Има SKU: 020243

Опис

NIVEA SILVER M Дезодоранс 150ml

Опис: Дезодоранс кој нуди 48 часовна  антибактериска заштита спречувајќи непријатна миризба. Без алкохол и бои.

Нуди 48 часа заштита , ја регулира секрецијата на потните жлезди.

Состав: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: