NIVEA Сет M deep DEO+A.SHAVE

NIVEA Сет M deep DEO+A.SHAVE

NIVEA Сет M deep DEO+A.SHAVE

NIVEA Сет M deep DEO+A.SHAVE

585 ден

Out of stock

585 ден

NIVEA Сет M deep DEO+A.SHAVE

Достапност: Нема на залиха SKU: 037292

Опис

NIVEA Сет M deep DEO+A.SHAVE

Опис: NIVEA Сет M deep DEO+A.SHAVE

NIVEA Men DEEP гел за бричење за чистење е формулиран за мажи кои сакаат блиска бричење и чисто чувство за бричење.

Иновативната формула која вклучува природен јаглен, се претвора од сиво до бело во вашите раце и ја отстранува нечистотијата и вишокот на масло за исклучително чиста бричење.

Овој гел за бричење содржи технологија за заштита на кожата, која ја омекнува косата пред бричење и помага во заштитата на кожата при бричење

Содржи машки и модерен мирис на ванила и бурбон

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: