NIVEA Сет cream care ГЕЛ ЗА ТУШ+DEO

NIVEA Сет cream care ГЕЛ ЗА ТУШ+DEO

NIVEA Сет cream care ГЕЛ ЗА ТУШ+DEO

352 ден

Out of stock

352 ден

NIVEA Сет cream care ГЕЛ ЗА ТУШ+DEO

Достапност: Нема на залиха SKU: 074642

Опис

NIVEA Сет cream care ГЕЛ ЗА ТУШ+DEO

Опис: NIVEA Сет cream care ГЕЛ ЗА ТУШ+DEO.Тој нуди смирувачки и анти-надразнувачки својства.Кожата е поудобна и деликатно миризлива.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: