NIVEA PURE FREE Гел за туширање 250ml 550107

NIVEA PURE FREE Гел за туширање 250ml 550107

NIVEA PURE FREE Гел за туширање 250ml

NIVEA PURE FREE Гел за туширање 250ml 550107

175 ден

Има

175 ден

Достапност: Има SKU: 018649

Опис

NIVEA PURE FREE Гел за туширање 250ml

Опис: Гел за туширање. Засилувачка сензација за туширање што се чувствува како нуркање во океанот.Компатибилност на кожата дерматолошки одобрена.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: