NIVEA PROTECT & CARE Гел за туширање 250ml 550131

NIVEA PROTECT & CARE Гел за туширање 250ml 550131

NIVEA PRO & CARE Гел за туширање 250ml

NIVEA PROTECT & CARE Гел за туширање 250ml 550131

175 ден

Има

175 ден

Достапност: Има SKU: 012559

Опис

NIVEA PROTECT & CARE Гел за туширање 250ml

Опис: Формула на база на алое вера,актив но ја штити кожата од сушење и ја хидрира .

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: