NIVEA Пена за бричење протект 200ml 550293

NIVEA Пена за бричење протект 200ml 550293

NIVEA Pena za bricenje protect 200ml

NIVEA Пена за бричење протект 200ml 550293

190 ден

Има

190 ден

Достапност: Има SKU: 012648

Опис

NIVEA Пена за бричење протект 200ml

Опис: NIVEA Пена за бричење протект

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 200ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: