NIVEA Лосион Silver protect 100ml 550246

NIVEA Лосион silver protect 100ml

NIVEA Лосион Silver protect 100ml 550246

329 ден

Има

329 ден

NIVEA Лосион silver protect 100ml

Достапност: Има SKU: 022887

Опис

NIVEA Лосион Silver protect 100ml

Опис: Лосион за после бричење. Само за надворешна употреба.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: