NIVEA Лосион sensitive 100ml 550245

NIVEA Лосион sensitive 100ml

NIVEA Лосион sensitive 100ml 550245

412 ден

Има

412 ден

NIVEA Лосион sensitive 100ml

Достапност: Има SKU: 027249

Опис

NIVEA Лосион sensitive 100ml

Опис: Лосион за после бричење. Само за надворешна употреба.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: