NIVEA Лак за коса care hold 250ml 550441

NIVEA Лак за коса care hold 250ml 550441

NIVEA Лак за коса care hold 250ml

NIVEA Лак за коса care hold 250ml 550441

217 ден

Има

217 ден

NIVEA Лак за коса care hold 250ml

Достапност: Има SKU: 018398

Опис

NIVEA Лак за коса care hold 250ml

Опис: Лак за коса. Лакот ја потхранува, заштитува и обновува косата. За 24 часовна фиксација и густ обем.

Нето: 250ml

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: