NIVEA Лабело роза 4.8gr

NIVEA Лабело роза 4.8gr

NIVEA Лабело роза 4.8gr

120 ден

Има

120 ден

Достапност: Има SKU: 012642

Опис

NIVEA Лабело роза 4.8gr

Опис: Лабело за усни со ноти на роза. Лабелото ги негува и штити усните од сушење.

Нето: 4.8gr

Состав: Отпечатен на амбалажата.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: