NIVEA Лабело манго 4.8gr

NIVEA Лабело манго 4.8gr

NIVEA Лабело манго 4.8gr

120 ден

Има

120 ден

NIVEA Лабело манго 4.8gr

Достапност: Има SKU: 027247

Опис

NIVEA Лабело манго 4.8gr

Опис: Лабело за усни со ноти на манго. Лабелото ги негува и штити усните од сушење.

Нето: 4.8gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: