NIVEA Лабело бисерен сјај 4.8gr

NIVEA Лабело бисерен сјај 4.8gr

NIVEA Лабело бисерен сјај 4.8gr

NIVEA Лабело бисерен сјај 4.8gr

159 ден

Out of stock

159 ден

NIVEA Лабело бисерен сјај 4.8gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 012643

Опис

NIVEA Лабело бисерен сјај 4.8gr

Опис: Лабело за усни со бисерен сјај. Лабелото ги негува и штити усните од сушење.

Нето: 4.8gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: