NIVEA Express Hydration Крем за раце 100ml

NIVEA Express Hydration Крем за раце 100ml

NIVEA Крем за раце експ.хидр. 100ml

NIVEA Express Hydration Крем за раце 100ml

214 ден

Има

214 ден

NIVEA Express Hydration Крем за раце 100ml

Достапност: Има SKU: 012656

Опис

NIVEA Express Hydration Крем за раце 100ml

Опис: NIVEA Крем за раце експ.хидр.Нивеа крема за тело и раце.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: