NIVEA Крем за бричење оригинал 100ml

NIVEA Крем за бричење оригинал 100ml

NIVEA Крем за бричење оригинал 100ml

NIVEA Крем за бричење оригинал 100ml

119 ден

Има

119 ден

NIVEA Крем за бричење оригинал 100ml

Достапност: Има SKU: 034782

Опис

NIVEA Крем за бричење оригинал 100ml

Опис: Крем балсам за бричење.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100ml
Упoтребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: