NIVEA Baby Soft Крем 200ml

NIVEA Baby Soft Крем 200ml

NIVEA Крем беби софт 200ml

NIVEA Baby Soft Крем 200ml

182 ден

Има

182 ден

NIVEA Baby Soft Крем 200ml

Достапност: Има SKU: 012618

Опис

NIVEA Baby Soft Крем 200ml

Опис: Хидратантен крем погоден за секаква употреба кај бебињата. Збогатен со витамин Е, има високо хидрирачко дејство и и дава на кожата свежина и сјај.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 200ml
Упoтребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: