NIVEA Invisible clear Ж ролон 50ml

NIVEA Invisible clear Ж ролон 50ml

NIVEA Invisible clear Ж ролон 50ml

NIVEA Invisible clear Ж ролон 50ml

135 ден

Има

135 ден

Достапност: Има SKU: 024273

Опис

NIVEA Invisible clear Ж ролон 50ml

Опис: Ja деодорира кожата, ја штити,не ги затвара порите , не содржи алкохол

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 50ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: