NIVEA Fresh M ролон 50ml

NIVEA Fresh M ролон 50ml

NIVEA Fresh M ролон 50ml

NIVEA Fresh M ролон 50ml

182 ден

Има

182 ден

Достапност: Има SKU: 012585

Опис

NIVEA Fresh M ролон 50ml

Опис: Ja деодорира кожата, ја штити,не ги затвара порите , не содржи алкохол

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 50ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: