NIVEA FRESH COMFORT Дезодоранс 150ml 550364

NIVEA FRESH COMFORT Дезодоранс 150ml 550364

NIVEA FRESH COMFORT Дезодоранс 150ml

NIVEA FRESH COMFORT Дезодоранс 150ml 550364

179 ден

Има

179 ден

NIVEA FRESH COMPACT Дезодоранс 150ml

Достапност: Има SKU: 012573

Опис

Опис: NIVEA FRESH COMPACT Дезодоранс.

Део спреј, ја деодорира кожата, ја штити, не ги затвара порите.Не содржи алкохол.

Овозможува 48 часовна заштита.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150ml

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: