NIVEA Дневен крем висаж 35+ 50ml

NIVEA Дневен крем висаж 35+ 50ml

NIVEA Дневен крем висаж 35+ 50ml

NIVEA Дневен крем висаж 35+ 50ml

419 ден

Out of stock

419 ден

NIVEA Дневен крем висаж 35+ 50ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 034786

Опис

NIVEA Дневен крем висаж 35+ 50ml

Опис: NIVEA Дневен крем висаж.Дневна крема за хидратација со хидра IQ и ши путер, оптимално ја регулираат хидратантната рамнотежа на кожата.Ја подобрува структурата
на кожата и резултира со свежа кожа и негуван тен.Интензивно ја хидратира и нуди 24h часовна заштита од исушување и затегнување на кожата.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 35 +50ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: