NIVEA Diamond gloss пена за коса 150ml

NIVEA Diamond gloss пена за коса 150ml

NIVEA Diamond gloss пена за коса 150ml

215 ден

Out of stock

215 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 017916

Опис

NIVEA Diamond gloss пена за коса 150ml

Опис: NIVEA Diamond gloss пена за коса

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 150ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: