NIVEA CRЕME SOFT Гел за туширање 500ml

NIVEA CRЕME SOFT Гел за туширање 500ml

267 ден

Има

267 ден

Достапност: Има SKU: 040784

Опис

NIVEA CRЕME SOFT Гел за туширање 500ml

Опис:  Гел за туширање. Откријте целосно ново чувство на задоволство од секој туш. Остава благ мирис кои  ги гали вашите сетила, додека свиленкаста крема гел со скапоцено масло од бадемово се претвора во мека пена – за забележливо чувство на мекост на кожата.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: