NIVEA CREME Гел за туширање 500ml 550114

NIVEA CREME Гел за туширање 500ml 550114

NIVEA CREME Гел за туширање 500ml 550114

267 ден

Има

267 ден

Достапност: Има SKU: 032990

Опис

NIVEA CREME Гел за туширање 500ml

Опис:  Гел за туширање.Негување гел за туширање со хидрантни својства за меко чувство на кожата. Уживајте во негување крем гел за туширање, збогатен со избрани состојки на сивата крема Нивеа – про витамини и негување масла.

Дозволете свилената пена и уникатниот мирис на Нивеа да го обвиваат вашето тело со чувство на интензивно хидрирана и мазна кожа.PH- неутрален.

Дерматолошки потврдено дека одговара на кожата.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: