NIVEA Cream Care Течен сапун 250ml

NIVEA Cream Care Течен сапун 250ml

NIVEA Течен сапун cream care 250ml

NIVEA Cream Care Течен сапун 250ml

152 ден

Out of stock

152 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 012611

Опис

NIVEA Cream Care Течен сапун 250ml

Опис: NIVEA Течен сапун cream care

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 250ml

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: