NIVEA Стик бјути 40ml

NIVEA Стик бјути 40ml

NIVEA Стик бјути 40ml

NIVEA Стик бјути 40ml

182 ден

Има

182 ден

NIVEA Стик бјути 40ml

Достапност: Има SKU: 012590

Опис

NIVEA Стик бјути 40ml 550374

Опис: NIVEA Стик бјути.Со скапоцени бисерни екстракти за меко и убава кожа. 48h самодоверба, анти-перспективна заштита.

Состав: без алкохол, без боја, дерматолошки одобрени.

Нето:  40ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: