NIVEA A&S Protective Care Балзам 100ml 550237

NIVEA A&S Protective Care Балзам

NIVEA A&S Protective Care Балзам 100ml 550237

412 ден

Има

412 ден

NIVEA A&S балзам протектив кеар 100ml

Достапност: Има SKU: 012609

Опис

NIVEA A&S Protective Care Балзам 100ml

Опис: NIVEA Аш балзам протектив кеар.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: