NIVEA Aqua cool M ролон 50ml

NIVEA Aqua cool M ролон 50ml

NIVEA Aqua cool M ролон 50ml

NIVEA Aqua cool M ролон 50ml

182 ден

Има

182 ден

NIVEA Aqua cool M ролон

Достапност: Има SKU: 012579

Опис

Опис: NIVEA Aqua cool M ролон.

Нова генерација на дезодоранси, развиена во соработка со експерти за текстил за да обезбеди моќна заштита од потење без ризик од бели белези и појава на жолти дамки на облеката.

Единствената формула штити од потење 48 часа. и помага во зачувување на природните бои на облеката.

Не содржи алкохол.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 50ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: