NIVA KALIKO Завој 8cmx5m

NIVA KALIKO Завој 8cmx5m

NIVA KALIKO Завој 8cmx5m

NIVA KALIKO Завој 8cmx5m

18 ден

Има

18 ден

Достапност: Има SKU: 150242

Опис

NIVA KALIKO Завој 8cmx5m

 

Калико завојот е ткаен производ направен  од грубо обработен памук ,со цел да се постигне максимална цврстина на ткаенината. Наменет е за надворешна употреба . Како нестерилен производ, тој не се става директно на раната.

 

Состав:  Памук 100%.

 

Димензии: 8cm x 5m

 

Земја на потекло: Србија

 

Баркод: 8600099001135

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: